Galeria renowacji okien

Zapraszamy do obejrzenia Naszych gotowych prac. Renowacją stolarki okiennej zajmujemy się już od lat. Efekty można podziwiać na zamieszczonej galerii, lecz prawdziwy efekt można ocenić dopiero na żywo.

Galeria renowacji drzwi

Renowujemy i naprawiamy drzwi. Doprowadzamy do cudownego wyglądu stare i zniszczone drzwi. W galerii można obejrzeć kilka przykładowych Naszych prac. Starannie podchodziliśmy do każdego zleconego zadania.

Galeria renowacji schodów

Z dokładnością o każdy szczegół, naprawimy każde schody. Zadbamy o każdy fragment, o schody i poręcze. Nadamy nowy połysk i drugą młodość dla Waszych schodów. Efekty można podziwiać w poniższej galerii.

Galeria renowacji podłóg

Podłogi przez częste używanie są najbardziej narażone na ubytki, dlatego skupiając się na posadce zrobimy wszystko by nabrały ponownego blasku i wytrzymałości. Sprawimy że będą mocne i piękne.

Galeria innych renowacji

Wszystko co z drewna my odświeżymy. Prowadzimy również renowacje mebli i innych elementów stworzonych z drewna. Nadajemy blask i nowe życie wszystkim co stworzone z tego materiału. Zapraszamy do obejrzenia naszych prac z renowacji.

RENOWACJA OKIEN

DZIAŁAMY NA TERENIE WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO

- Wrocław
- Wałbrzych
- Jelenia Góra
- Legnica
- Bolesławiec
- Wszystkie lokalizacje w woj. dolnośląskim

Czy warto wykonywać renowację

  • Wykonywanie renowacji elementów drewnanych jest potrzebne do utrzymania siły i wyglądu drewna. Przez codzienną pielęgnacje utrzymamy wszystko w idealnym stanie.
  • Jeżeli pojawiły się już pierwsze korozje w oknach drewnianych, należy jak najszybciej zgłosić się do fachowców którzy pomogą doprowadzić drewno do dawnej świetności.