Renowacja okien współczesnych drewnianych

Renowacje okien współczesnych drewnianych

okno wspolczesne

Z upływem lat nasze okna bądź drzwi drewniane będą wymagały renowacji powłoki lakierniczej. Zabiegu tego lepiej nie odkładać na przyszłe sezony, gdyż postępujące niszczenie powłoki może grozić pogłębiającymi się uszkodzeniami drewna, a co za tym idzie zwiększeniem trudności, czasu i kosztów naprawy.

Aby przygotować powłoki do reperacji, należy je najpierw oczyścić przy pomocy rozpuszczalnika z wszelkich pozostałości po środkach pielęgnacyjnych, z żywic, tłuszczów, itp. Po wyschnięciu należy zmatowić powierzchnię drobnym papierem ściernym. Po oczyszczeniu z pyłu można nanieść lakier renowacyjny wskazany przez producenta. Jeżeli uszkodzenia były głębsze, należy oczyścić stolarkę całkowicie z farby (odsłonić powierzchnię drewna), nanieść impregnat, następnie farbę podkładową i ostatecznie farbę renowacyjną. Wszelkie uszczerbki, obicia, itp. można wypełnić uprzednio specjalnym kitem i szpachelką.

 • Naprawa okien drewnianych dolnośląskie.

  Naprawiamy okna nieobjęte gwarancją, doprowadzamy do idealnego stanu używalności. Nie ma żadnej usterki której byśmy nie naprawili. Poprawimy wszystkie wady okien używanych przez lata. Sprawdzimy szczelność okien. Gdy będzie trzeba wymienimy szyby na nowe i odświeżymy kolor okna. Naoliwimy klamkę i zawiasy w oknie. Zrobimy wszystko by okna doprowadzić do idealnego stanu, a przy tym użyjemy najlepszych środków czyszczących i pielęgnujących do drewna. Okucia drewniane nabiorą nowego blasku.

  Damy drugą młodość Waszym oknom.

  Naprawa okien drewnianych odbywa się na terenie województwa dolnośląskiego, w największych miastach tj. we Wrocławiu, Jeleniej Górze, Wałbrzychu, Zgorzelcu, Legnicy. Jesteśmy w stanie dojechać również w inny region w całej Polsce by zaoferować pomoc w naprawie okien drewnianych. Naprawimy i doprowadzimy okna do idealnego stanu. Sprawimy że będą Państwo zadowoleni z usług przez nas oferowanych. Nasza niezawodna pomoc sprawi, że okna będą Wam jeszcze służyć latami.

 • Renowacja okien drewnianych dolnośląskie najlepsza w naszej firmie.

  Długotrwałe użytkowanie sprawia, że okna niszczeją i straszą nieestetycznym wyglądem. Jednak każde okno drewniane można doprowadzić do porządku. Dzięki naszej firmie, Wasze okna odzyskają świetny wygląd i będą ozdobą wnętrza. Korzystamy z wieloletnich technik renowacyjnych, używamy materiałów i środków pielęgnujących z najwyższej półki, co daje gwarancję wysokiej jakości. Mamy na swoim koncie wiele zleceń i każdorazowo efekt naszych działań był przyjmowany z zadowoleniem.

  Drugie życie starych okien.

  Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie renowacji i konserwacji okien drewnianych na terenie województwa dolnośląskiego. Działamy we Wrocławiu, w Jeleniej Górze, Wałbrzychu, Zgorzelcu, Legnicy i innych miastach Dolnego Śląska. Jednak istnieje też możliwość wykonania prac na terenie całego kraju. Wystarczy skontaktować się z nasza firmą w celu ustalenia szczegółów. Z przyjemnością przywrócimy dawną świetność zabytkowej stolarce okiennej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 • Renowacja stolarki drewnianej dolnośląskie.

  Naprawiamy i odświeżamy stolarkę drewnianą. Dajemy nowy blask dawnym meblom, drzwiom i oknom. Z dbałością o szczegóły zajmiemy się każdym rodzajem drewna. Dobieramy środki pielęgnacyjne do rodzaju drewna. Ubytki w drewnie uzupełniamy drewnem gatunkowo i wiekowo takim samym bądź zbliżonym. Wykonujemy stolarkę drewnianą, naprawiamy okna, drzwi, meble, schody i wiele innych rzeczy stworzone z drewna. Dzięki Nam masz pewność że wykonamy wszystko z największą starannością.

  Profesjonalizm w renowacji to podstawa.

  Zajmujemy się renowacją stolarki drewnianej z każdego okresu. Naprawiamy i renowujemy stolarkę drewnianą na terenie województwa dolnośląskiego w największych miastach tj. we Wrocławiu, Jeleniej Górze, Wałbrzychu, Zgorzelcu, Legnicy. Możliwość jest również wykonanie prac na terenie całego kraju. Wykonamy wszystko z dokładnością o najmniejsze elementy, dopatrzymy się najdrobniejszych ubytków w drewnie, wybadamy najlżejszą korozje i doprowadzimy do idealnego stanu. Twoje rzeczy drewniane nadal będą służyć przez lata.

 • Profesjonalna renowacja okien zabytkowych dolnośląskie.

  Stare drewniane okna można doprowadzić do cudownego wyglądu. Przez renowacje a później konserwacje można się cieszyć starymi oknami przez lata. Nasza firma sprosta Waszym wymaganiom. Bez ingerencji w kształt starego okna przywrócimy je do idealnego stanu. Użyjemy najlepszych środków czyszczących i nałożymy nową farbę. Ubytki wypełnimy tym samym gatunkowo drewnem, usuniemy korozje i chore fragmenty. Zapewnimy ochronę i cudowny wygląd drewna na kolejne lata.

  Od Naszej pasji do Waszej satysfakcji.

  Dolnośląskie to teren na którym prowadzimy renowacje okien zabytkowych. Zlecając nam renowacje masz pewność, że zrobimy wszystko jak należy. Stosując najlepsze środki i znane od lat techniki doprowadzimy stare okna zabytkowe do oryginalnego wyglądu. Usuniemy wady związane z wilgocią, które spowodowało że drewno zaczęło puchnąć i się zniekształcać. Wysuszymy i nałożmy nową powłokę. Z pewnością będziesz usatysfakcjonowany z naszej wykonanej pracy, a efekt będą podziwiać sąsiedzi.

Firma od lat zajmuje się renowacją stolarki drewnianej. Wykonujemy pracę z dbałością o szczegóły i najwyższymi standardami, przy czym używając ekologicznych materiałów i środków pielęgnujących. Stawiamy w naszej pracy na staranność. Wstawiając okna, bądź je odtwarzając dbamy o jakość każdego materiału i użytej farby. Renowując okna zabytkowe wiemy że trzeba nim obsługiwać się jak najdelikatniej, każdy ubytek wypełnić drewnem z tego samego gatunku i najbardziej zbliżonego wiekowo.
RENOWACJA OKIEN

DZIAŁAMY NA TERENIE WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO

- Wrocław
- Wałbrzych
- Jelenia Góra
- Legnica
- Bolesławiec
- Wszystkie lokalizacje w woj. dolnośląskim

Czy warto wykonywać renowację

 • Wykonywanie renowacji elementów drewnanych jest potrzebne do utrzymania siły i wyglądu drewna. Przez codzienną pielęgnacje utrzymamy wszystko w idealnym stanie.
 • Jeżeli pojawiły się już pierwsze korozje w oknach drewnianych, należy jak najszybciej zgłosić się do fachowców którzy pomogą doprowadzić drewno do dawnej świetności.